Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
ulje'??????'

 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Problemi
View previous topic :: View next topic  
Author Message
brundo
Mini Owner


Joined: 06 Aug 2008
Age: 47


Posts: 217
Location: sibenik

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 6:45 pm    Post subject: ulje'??????' Reply with quote

Molim doktore kardiologe Smile da mi upute u sljedecu situaciju.

stavljam motor 1300 cooper 1999 godinu u minija pa me zanima koje bi bilo pozeljno ulje uliti ima anspric i katalizator .
posto nisam motor otvarao a ima 32000 milja prvo bih ulio nesto jeftinije ina delta ili slicno napravija 20-30 km onda ga izlio pa zatim ulio pravo ulje cisto da malo operem motor ima razno raznih aditiva ali me stra nesto kemijati ipak je getriba s motorom povezana.

Molim vas za pomoc
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 46

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 7:02 pm    Post subject: Reply with quote

U koji auto to stavljas i kako? di su slike??? ACUTE
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
brundo
Mini Owner


Joined: 06 Aug 2008
Age: 47


Posts: 217
Location: sibenik

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 7:24 pm    Post subject: ? Reply with quote

zanao sam da ce se prvi brutalac javiti i napasti me za slike .

Tuzna prica tece ovako kupija sam novi laptop ferrari 3000 kao super kompac sve slike osim rastavljanja i pjeskarenja su u starom racunalu. U ferrariju sve nove znaci svi djelovi od rover minija coopera 1999 g normalno taj kompac je radio 2 tjedna i crkao sad je u servisu u zg i molim sve svetce da se napravi i ostanu podaci inace sav moj rad i krvave ruke padaju u zaborav.

Moj mini koji ste imali prilike viditi na forumu je krenuo u restauraciju po orginalu ali sam zakljucio da je to nemoguca misija pa se odlucim na sljedece.
Kupnja jos jednog novijeg (karamboliranog) i prebacivanje sve na starog.
Tako da ljudi moji ovaj ce mini biti krizanac izmedu starog i limit serije novog.

Slike ce doci sve odjednom nadam se kroz mjesec dana jer nema smisla ici unatrag (normalno ako se spasi kompac) ako ne potrudit cu se da barem ove zadnje stavim.

A vas sve molim da mi pomognete oko gore navedenog problemcica jer ako mi motor zasteka moracu da ga spemim u more Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 46

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Sat Sep 19, 2009 8:47 pm    Post subject: Reply with quote

Mislim da ces ti imati puno vise problema oko montaze svega toga u stari mini nego ulje...
Surprised
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
brundo
Mini Owner


Joined: 06 Aug 2008
Age: 47


Posts: 217
Location: sibenik

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 10:48 am    Post subject: opet naglasavam Reply with quote

molim vas da ne budete skrti na rijecima pa ne naplacuje se ode po slovu kakvi problemi ,kakvo ulje ?????????????????????
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 46

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 11:17 am    Post subject: Reply with quote

Ako je 1999 u pitanju onda je to Mk7 koji je karoserijski puno drukciji od Mk3...
Masa stvari se veze na karoseriju, prolazi kroz nju, bla bla bla...
jednostavno usporedi karoserije na nekim banalnim mijestima...prednji hladnjak, jnegovi nosaci, okomiti ucvrscivac na prednjem veznom limu...
Previse je toga da bi ti sve nabrojao...
Ulje...nemam pojma...varira od vlasnika do vlasnika...u svakom slucaju mineralno i neces pogrijesiti!
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Darjan
Mini Owner


Joined: 21 Aug 2007

Mini: 1293 '70
Posts: 1246
Location: tamo di je more...

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 2:18 pm    Post subject: Reply with quote

ja sam uzeo elf 20w50 mineralno na Lukinu preporuku, on vozi na tom ulju veæ 30ak tkm i zadovoljan je.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Marko
Mini Owner


Joined: 04 Jun 2007
Age: 43

Mini: Austin Mini 71
Posts: 311

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 3:35 pm    Post subject: Reply with quote

30 000 na mineralnom!???
nadam se ne u komadu Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Darjan
Mini Owner


Joined: 21 Aug 2007

Mini: 1293 '70
Posts: 1246
Location: tamo di je more...

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 4:16 pm    Post subject: Reply with quote

ma di u komadu, normalno da ga je minja Laughing Laughing Laughing Laughing

btw, cijena elfa ti je 130ak kn za 4 ili 5 litara, nisam siguran......
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
brundo
Mini Owner


Joined: 06 Aug 2008
Age: 47


Posts: 217
Location: sibenik

PostPosted: Sun Sep 20, 2009 8:00 pm    Post subject: e Reply with quote

sta se tice prvog kraja si u pravu skroz je drukciji a posto je meni vezni lim katastrofa i blatobrani nista bolji sve je islo od novoga hladnjak mi je mali i ide sprida pa sam izbacija i rupe na bocnom blatobranu za hladenje i dobijo bar malo cvrsci vezni lim .

moran se jos potruditi zavariti prihvate za pojaseve u kabini posto bi stavio prve i zadnje .

drukciji je i prvi kos , hvatista auspuha, ima toga jos a naj veca dilema je ocu li otvarati krov jer imam krov na struju stra me prokisnjavanja jer ipak ovaj drugi je bija karambol pa je upitno sto je s krovom.

ako imate bilo kakve ideje i saznaja sto bi jos trebao pripaziti slobodno recite .





ugodan dan vam zelim
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Tovar



Joined: 21 Jun 2009
Age: 45

Mini: cooper´93
Posts: 119
Location: Šibenik

PostPosted: Mon Sep 21, 2009 7:59 am    Post subject: Reply with quote

Moj je prije pija elf pa sam ga nastavio kupovati. 5 lt 170 Kuna - Metro.
_________________
... staklo je bocirano ...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Problemi All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group