| View previous topic :: View next topic |
| Author |
Message |
MiniLiburnija
Joined: 23 Jun 2015 Age: 46
Posts: 17 Location: Opatija
|
Posted: Mon Sep 14, 2015 11:41 am Post subject: |
|
|
| issigonis wrote: | | MiniLiburnija wrote: | ovo cebiti mali zuti  |
kaj bu vas komarci/musice napadali
Bas ljepo. Minicu pasu zivahne boje...kakav bude ostatak auta?felge,interijer?
Daj nahrani nas nekim informacijama
I ne dati vise zeni da "pospana"vozi!ne-ne!nije dobro za lim  |
zena ima zabranu voznje
felge bi trebale biti bijele a interijer crno zuti mozda malo bijeloga
btw. stigao sa farbanja
zadoviljan sam  |
|
| Back to top |
|
 |
skipper_zg Mini Owner

Joined: 09 Dec 2008 Age: 44
Mini: custom 998 Posts: 458 Location: Zagreb
|
Posted: Mon Sep 14, 2015 1:01 pm Post subject: |
|
|
ko špigl... cool
rose petals felge bez proširenja i crno unutra - samo prijedlog  _________________ Svaki dan isti dejaVu |
|
| Back to top |
|
 |
Brutalac Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE Posts: 2172 Location: Novi Zagreb
|
Posted: Mon Sep 14, 2015 6:14 pm Post subject: |
|
|
Ja sam sad zbunjen...ovo je drugi Minic?
Mislio sam da tog plavog slazes...  _________________ Might have 16 valves but still a mini! |
|
| Back to top |
|
 |
MiniLiburnija
Joined: 23 Jun 2015 Age: 46
Posts: 17 Location: Opatija
|
Posted: Mon Sep 14, 2015 6:21 pm Post subject: |
|
|
drugi da, plavi je slozen prosle godine  |
|
| Back to top |
|
 |
issigonis Mini Owner
Joined: 20 Feb 2010 Age: 48
Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe) Posts: 1536 Location: Novi Zagreb-Zagreb
|
Posted: Mon Sep 14, 2015 9:12 pm Post subject: |
|
|
Kakav car!!!
Jos si mislim zakaj ide farbat plavog kad fino zgleda,ajde mozda covjek ima viska vremena/volje popilo se puno medice,jelo se bunike ...ok.krov je covjek zamjenil...a ono CAR slozil jos jednog!!!E TO je odlicna dobitno pre...ena kombinacija.dva miniæa...sad lagano nabavit jos jednog i pokrit ga nek ceka bolje dane,inspiraciju,vremena,novaca...OVO je bil tilt...ko fliper-kling dling tilt...drugi miniæ  _________________ trt mrt smrt |
|
| Back to top |
|
 |
MiniLiburnija
Joined: 23 Jun 2015 Age: 46
Posts: 17 Location: Opatija
|
Posted: Tue Sep 15, 2015 8:22 am Post subject: |
|
|
a jeste carevi,
na predstavljanju pod novim clanovima sam napisao da sam vlasnik 1 i da radim jos jedan
slabo citate  |
|
| Back to top |
|
 |
Brutalac Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE Posts: 2172 Location: Novi Zagreb
|
Posted: Tue Sep 15, 2015 10:28 pm Post subject: |
|
|
Gle fakat je
| MiniLiburnija wrote: | | pozdrav svima, zovem se Edo iz Opatije sam, vlasnik sam 1 minica te trenutno radimo na jos jenom. Stvarno sam puno stvari naucio iz ovog foruma i svaka vam cast na trudu. |
 _________________ Might have 16 valves but still a mini! |
|
| Back to top |
|
 |
|