| View previous topic :: View next topic |
| Author |
Message |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Mon May 19, 2008 9:35 pm Post subject: Koliko ima Minija u HR??? |
|
|
Evo, sam naslov teme sve govori!
Koliko minija ima otprilike u Hrvatskoj?
Mislim na one registrirane i u voznom stanju
Mislim da se to moe vidit u policijskim podacima.
Koljiko ima GT-a i stalih nazovi rijetkih minija.
 |
|
| Back to top |
|
 |
Brutalac Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE Posts: 2172 Location: Novi Zagreb
|
Posted: Mon May 19, 2008 10:13 pm Post subject: |
|
|
Ako saznas javi... _________________ Might have 16 valves but still a mini! |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Mon May 19, 2008 10:21 pm Post subject: |
|
|
pa ne mogu saznat na mom podruèju ima jedan sreðen, 2 koja se sreðuju i jedan koji propada(mk2), do nedavno je bio jedan innocenti 90 sad nemam pojma di je u splitu ih prema nekim informacijama ima 15ak, dva su povie rnovnice(moran iih otiæ vidit)
Jbg misli globalno, djeluj lokalno  |
|
| Back to top |
|
 |
majmum Mini Owner
Joined: 12 Sep 2007 Age: 46
Mini: nema vise Posts: 297 Location: split
|
Posted: Mon May 19, 2008 11:42 pm Post subject: |
|
|
| ino je bili povise zrnovnice a drugog nisam vidia...koji? |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Mon May 19, 2008 11:46 pm Post subject: |
|
|
prijatelj mi reka kad je nekidan prolazia, oba dva su uta ne zna ni on kako se misto zove i jeadan austin 1300
Jel inno cooper ili? |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Mon May 19, 2008 11:59 pm Post subject: |
|
|
daj neke informacije o innocentiu, poloaj.
A za ova dva, nita drugo nego sist na motor i gledat sa strane ima li koji mini. Cesta od rnovnice ide se onim gore putem i sputa se na kanjon cetine |
|
| Back to top |
|
 |
majmum Mini Owner
Joined: 12 Sep 2007 Age: 46
Mini: nema vise Posts: 297 Location: split
|
Posted: Tue May 20, 2008 12:07 pm Post subject: |
|
|
| ne znam puno,vozia ga je neki vojni pandur,stariji lik i pazia ga je ali mu je valjda dopizdilo kad je dragi(jedan od rjetkih u st sta zna sve o miniu)presta radit.mini je u srinjinama ili malo povise,ne znam tocno jesu li to srinjine ili ih se prodje.vidia sam i da se prodaje |
|
| Back to top |
|
 |
|