Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
Latest on the Chinese Moke...The Moke Lives
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Krčma
View previous topic :: View next topic  
Author Message
riki88888888
Mini Owner


Joined: 28 Sep 2007
Age: 46

Mini: Mk3 1000 1972
Posts: 278

PostPosted: Sun Nov 17, 2013 9:33 am    Post subject: Reply with quote

Obizirom na kolicinu propisa i regulativa u EU,karoserija iz UK je ,mislim, jedina realna opcija jer i taman da ga Kinezi sloze kolika je sansa da bi bio legalan kod nas.Tesko je za ocekivat da bi Kinezi ulagali u razvoj tj poboljsanja koja bi bila u skladu sa tim propisima....
_________________
Krajnji rok je IMM 2013:-)))
Back to top
View user's profile Send private message
issigonis
Mini Owner


Joined: 20 Feb 2010
Age: 46

Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe)
Posts: 1536
Location: Novi Zagreb-Zagreb

PostPosted: Sun Nov 17, 2013 5:36 pm    Post subject: Reply with quote

a onda nema druge nego nabavit KAD Spaceframe Smile
_________________
trt mrt smrt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gregor.tm
Mini Owner


Joined: 08 Jun 2007
Age: 51

Mini: MK1 traveller 66, mini turbo, ženin mini ;-), Elf, Spity,...
Posts: 998
Location: Maribor SLO

PostPosted: Mon Nov 25, 2013 10:55 am    Post subject: Reply with quote

Darjan wrote:
Pozitivna je èinjenica da æe imati kvalitetnije dijelove od Minisparesa Pardon


sori ali trebam ièi malo off topic.

iskreno reèeno pun kufer imam minisparesa. i ako bi poèeo sa pljuvanjem... nebi mogao brzo prestati.... i to opravdano.

ALI!!!!! ako poèneš kupovati djelove kod drugih.... tek onda vidiš u kojem govnu si. doslovno! trebaš to pokušati. ne samo u smislu kvaliteta nego i u rešavanju reklamacija, komunikaciji itd.

u mojih 15 godina pokušao sam skoro sve mini firme na tržištu. i vjeruj... opekao sam se veèinu puta. i ne samo ja. nego i oni koji tu mudro èute.

inaèe ako znaš koji dio kupiti onda je minispares još uvjek u svom rangu cijena najbolji. tu negovorim o swiftune, KAD, MED itd.... nego o std. i potrošnom materialu.

tako, da sva slava minisparesu! i to bez preterivanja.

preko zime èu napraviti reportažu o miniju, kojeg sam imao u garaži nekoliko puta po nekoliko dana ovog ljeta. taj mini je bio složen sa strane minisporta sa novim mini sport djelovima i to sponzorski za put iz Engleske, do IMM italija, i turu po bivšoj YU. dijelovi su se razpali veè na putu do italije. a kad je stigao u moju garažu.... veè je sve poèelo cureti i skoro nije bilo gumenog djela, tu mislim na manžetne, dihtunga itd... kojeg nije bilo treba menjati. a mini novo sklopljen sa svim novim djelovima koji bi trebao služiti kao referencija minisportu i èak je bio objavljivan bezbroj puta u magazinu!

sorry za off topic.....
ajmo naprijed o moku
*INLOVE*
_________________
www.miniforum.si
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Fakin
Mini Owner


Joined: 03 Jun 2007
Age: 45

Mini: 1000 '71, 1000 '76, Cooper S '71
Posts: 2034
Location: Zagreb

PostPosted: Mon Nov 25, 2013 1:57 pm    Post subject: Reply with quote

istina ... *WALL2*
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Darjan
Mini Owner


Joined: 21 Aug 2007

Mini: 1293 '70
Posts: 1246
Location: tamo di je more...

PostPosted: Mon Nov 25, 2013 7:22 pm    Post subject: Reply with quote

gregor.tm wrote:
Darjan wrote:
Pozitivna je èinjenica da æe imati kvalitetnije dijelove od Minisparesa Pardon


sori ali trebam ièi malo off topic.

iskreno reèeno pun kufer imam minisparesa. i ako bi poèeo sa pljuvanjem... nebi mogao brzo prestati.... i to opravdano.

ALI!!!!! ako poèneš kupovati djelove kod drugih.... tek onda vidiš u kojem govnu si. doslovno! trebaš to pokušati. ne samo u smislu kvaliteta nego i u rešavanju reklamacija, komunikaciji itd.

u mojih 15 godina pokušao sam skoro sve mini firme na tržištu. i vjeruj... opekao sam se veèinu puta. i ne samo ja. nego i oni koji tu mudro èute.

inaèe ako znaš koji dio kupiti onda je minispares još uvjek u svom rangu cijena najbolji. tu negovorim o swiftune, KAD, MED itd.... nego o std. i potrošnom materialu.

tako, da sva slava minisparesu! i to bez preterivanja.

preko zime èu napraviti reportažu o miniju, kojeg sam imao u garaži nekoliko puta po nekoliko dana ovog ljeta. taj mini je bio složen sa strane minisporta sa novim mini sport djelovima i to sponzorski za put iz Engleske, do IMM italija, i turu po bivšoj YU. dijelovi su se razpali veè na putu do italije. a kad je stigao u moju garažu.... veè je sve poèelo cureti i skoro nije bilo gumenog djela, tu mislim na manžetne, dihtunga itd... kojeg nije bilo treba menjati. a mini novo sklopljen sa svim novim djelovima koji bi trebao služiti kao referencija minisportu i èak je bio objavljivan bezbroj puta u magazinu!

sorry za off topic.....
ajmo naprijed o moku
*INLOVE*


Zato sam ja svoj problem s Minijem rješio, Mini stoji u garaži, motor obješen o paranak, a Darjan se svakodnevno vozi u vozilu sklopljenom po visokim njemaèkim standardima. Crazy Laughing Drinks or Beer
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Krčma All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group