Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
VREMEPLOV - JADRAN FILM
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Okupljanja
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Wed Sep 15, 2010 2:25 pm    Post subject: VREMEPLOV - JADRAN FILM Reply with quote

jutarnji email najezio me drugi puta u par dana ( prvi je put bilo da waters dolazi u zg )....velika stavar za oldtimer i oldschool scenu i prilika da se citava scena digne na jednu visu razinu,,,jeeeeeeeeeeeeeeee....na email mi je stigla i prijavnica pa tko je zeli neka se javi na email organizatoru...ima i neka mala prezentacija uz fotke starodobnika ima i buba i spacek tako da je koncept sirom otvoren...tko bi se tome nadao..kakav prostor mmmmmmmmmmm


Poštovani,

Zadovoljstvo nam je obavijestiti Vas da je odluèeno da æe se u prostorima Kino Kluba Dubrava (Jadran Film) , Oporoveèka 12,Zagreb održavati

VREMEPLOV


Izložbeno-prodajni sajam antikviteta, Oldtimer automobila i motocikala


VREMEPLOV je sajam na kojem æe posjetitelji i potencijalni kupci, na jednom mjestu i u koncentriranom vremenu, imati prigodu vidjeti i porazgovarati sa izlagaèima, nauèiti i doživjeti duh povijesti te na taj naèin uæi u svijet starina i antikviteta.

Sami izlagaèi imaju priliku izložiti svoje antikvitete,upoznati posjetitelje sa svojim izloženim eksponatima, razgovarati o njihovom porijeklu,uvjetima kupnje ili prodaje antikviteta,razmjena kontakata i tome slièno..

Posjetitelji æe takodjer æe imati priliku uživati u razgledavanju ili eventualnoj kupnji Oldtimer vozila (auti i motocikli) te uživati u bogatom muzièkom programu i gastronomskoj ponudi.

Održavanje VREMEPLOVA biti æe trajna orijentacija Kino kluba Dubrava na lokaciji Jadran Filma i održavat æe se svake subote u mjesecu.


S uvjerenjem da æete Vašim sudjelovanjem podržati održavanje ovog sajma, u prilogu Vam dostavljamo prijavni materijal. Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju u bilo koje vrijeme.

S poštovanjem,

Voditelj projekta

Darko Veèaj
Predsjednik Uprave „Kino Klub“-a

Kontakt:
Mob: 099-799-27-27


-------------------------------------------------------------------------------------------------

Poštovani,

Ovim putem Vas želimo izvijestiti da je u pripremi izložbeno–prodajni sajam antikviteta i Oldtimer vozila popularno nazvan



VREMEPLOV




U sklopu sajma bi se održavale i plesne veèeri uz prigodni program tematski vezan za glazbu 60-ih,70-ih i 80-ih godina.

Sajam bi se održavao svake subote u prostoru
Kino kluba Dubrava (Jadran Film) ,Oporoveèka 12,Zagreb .


Da bi što bolje i kvalitetnije organizirali te samim time i definirali koncepciju sajma VREMEPLOV, željeli bi doznati i Vaše mišljenje u vezi održavanja ovog sajma.


Stoga Vam dostavljamo Upitnik te Vas najljubaznije molimo da nam odgovore dostavite najkasnije do petka, 19.09.2010. na
e-mail adresu: kinoklub.dubrava@gmail.com
_________________
www.citroenclub.hr


Last edited by Borac on Wed Sep 15, 2010 2:30 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Wed Sep 15, 2010 2:26 pm    Post subject: Reply with quote

Danas sam bio u jadran filmu..dobili smo svoj grad…projekt i ideja su toliko veliki da je tesko smiriti sve emocije ..no krenimo redom



VREMEPLOV - JADRAN FILM –SVAKA SUBOTA

- koncept obuhvaca sajam oldtimer automobila, motora , bicikala te antikviteta

- odrzavao bi se svake subote u dvoristu jadran filma tj. u zgradi kino kluba dubrava( prva zgrada desno)

- na raspolaganju svim klubovima i forumima su:

- parking 300 mjesta vani i 100 mjesta unutar jadran filma

- zatvoreni i otvoreni prostor za izlaganje strojeva te prezentaciju klubova

- kafic s terasom

- u buducnost ce biti i gastronomska ponuda

- veliko dvoriste

- mogucnost iznajmljivanja filmskih kostima

- kino sala za projekcije filmova i materijala oldtimer tematike

- kino ce se pred vecer transformirati u dico klub s retro muzikom ( kapacitet 500 ljudi) ..radno vrijeme do 4.00 ujutro

- svaki klub imao bi tokom subote svoj termin u posebnoj prostoriji za interne sastanke

- mogucnost razgledavanja oldtimera u vlasnistvu jadran filma ( oldtimeri koji stoje na dvoristu idu uskoro u hangare )

- citav projekt biti ce uskoro medijski zarolan ..od medijske buke koristi ce imati i svi klubovi zainteresirani za ovu pricu

- kapacitet citavog koncepta je ogroman i cilj ove buduce manifestacije je da probije granice hrvatske

- -u restauraciju krece i kultni bus iz filma tko to tamo peva koji ce biti u sluzbi marketinga ove price



- VAZNA NAPOMENA:

Za sve nas buduce sudionike citav koncept je nematerijalnog karaktera a to znaci da su cijene pive normalne a da ce se za izlaganje jednog automobila u zatvorenom prostoru placati cirka 100, nece se naplacivati karte za parking, sam dogaðaj ili prostoriju za sastanke itd itd



- kino klub dubrava imati ce sadrzaje 6 dana u tjednu…



SVE VAS PREDSJEDNIKE KLUBOVA I NOSITELJE RAZNIH OLD FORUMA KOJI STE ZAINTERESIRANI DA SVOJE KLUBOVE, DRUŽINE I FORUME PREZENTIRATE SUBOTOM U JADRAN FILMU POZIVAM NA UPOZNAVANJE S PROSTOROM I ANIMATOROM DARKOM VEÈAJOM : 23.9. U 18.00 H ( ÈETVRTAK) U PROSTORIJE KINO KLUBA DUBRAVA –JADRAN FILM



- start prvog vremeplova bio bi 2.10 ( SUBOTA )




Za dodatnja pitanja zovite na:

Darko Veèaj: 099-799-27-27

Borac: 099 – 229 -01-61





kafic kapaciteta 100 osoba ( fotkan samo dio)





hodnik do kafica ulaz u kino salu



kino koje ce se transformirati u disco klub s retro muzikom..raditi ce do 4.00 ujutro





hodnik iz drugog kuta



dvoriste ispred birtije



vanjski put do dvorista



ulaz u jadran film






parking ispred jadran filma ( kapacitet 300 strojeva )







drugi kut







dio bastine uskoro se vraca u hangare
_________________
www.citroenclub.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Thu Sep 16, 2010 12:35 pm    Post subject: Reply with quote


dvoriste ispred kino kluba dubrava ---prva zgrada desno nakon rampe na ulazu...tu bi trenbao biti old buvljak



premda sam sve to vidio svojim ocima jos uvijek mi je citav koncept kao neki divan san...potencijali su nevjerojatni ako bi citava prica bila kvalitetno voðena od ovog svega moguce je napraviti nesto sto bi se moglo usporeðivati sa slicnim manifestacijama u inozemstvu....

zaboravo sam napisati da ce biti zive rnr svirke i da je prostor moguce iznajmiti i za privatne zabave
_________________
www.citroenclub.hr
Back to top
View user's profile Send private message
gregor.tm
Mini Owner


Joined: 08 Jun 2007
Age: 51

Mini: MK1 traveller 66, mini turbo, ženin mini ;-), Elf, Spity,...
Posts: 998
Location: Maribor SLO

PostPosted: Thu Sep 16, 2010 2:27 pm    Post subject: Reply with quote

èestitam! imate krasnu ponudu. ja bi mogao ovde o tome samo sanjati. nadam se da èete je iskoristiti i da èe oživjeti.
puno sreèe!!!
_________________
www.miniforum.si
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
mugenspidi



Joined: 16 Sep 2010


Posts: 16
Location: Kino Klub Dubrava

PostPosted: Thu Sep 16, 2010 10:34 pm    Post subject: Reply with quote

evo da se predstavim bez obzira na nick. Zovem se Darko Veèaj i odnedavna predsjednik uprave Kino Kluba Dubrava (u sklopu Jadranfilma) i inicijator Vremeplova. Vidim da Vas je Borac veæ detaljno izvjestio o buduæim dogaðajima Smile i nadam se da æete nas podržati u našoj ideji i želji da dignemo oldtimer scenu na puno viši nivo nego sto je sada,da stvorimo prostor gdje æete se moæi meðusobno družiti,trgovati, pogledati koji stari film tj.provesti ugodno subotu(neovisno o klubu,svi ste dobrodošli).

U cilju promocije samog dogaðaja i oldtimera,otvorit cemo vrata Jadranfilma i za javnost gdje æe ljudi moæi doci do vas,porazgovarati s vama,saznati malo više o vašim vozilima,ljubavi prema njima,mozda im i dopustite da sjednu u njih i tome slièno. Vjerujte mi,za mnogo njih ce to biti pravi dozivljaj ili povratak u mlaðe dane:))

Sa marketingom krecemo vrlo brzo kroz velik broj medija koji su nam ponudili jaku podršku i pokroviteljstvo.

Za sada,toliko od mene,ako imate kakvih ideja,savjeta i tome slièno slobodno me kontaktirajte mailom ili na facebook-u (Kino Klub Dubrava )

LP
Back to top
View user's profile Send private message
hrc
Mini Owner


Joined: 03 Jul 2007
Age: 42

Mini: narancasti, pa crveni
Posts: 318
Location: zagreb

PostPosted: Fri Sep 17, 2010 12:03 am    Post subject: Reply with quote

super ideja! drzim fige!! vidimo se!
_________________
MOras Skupit SVe !! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
K-not
Mini Owner


Joined: 02 Apr 2009

Mini: Inno 998 '70.,Inno 1275 '71.,Austin mini 1275 '71.,Rover mini MF '91
Posts: 160
Location: Zagreb

PostPosted: Fri Sep 17, 2010 7:10 pm    Post subject: Reply with quote

Tam' blizu sam prije 30-tak godina trèkarao po vrtiæanskom dvorištu i ak' (daj Bože!) ideja zaživi bilo bu lepo opet trèkarat' kroz neke druge igraèkice !
Držim fige !!!
*OK* Good Drinks or Beer
_________________
U nas je 'ajduka mozak k'o u æuka;
rjeèce dvije odjekuju na bini;
èuješ samo: mini, mini...
Back to top
View user's profile Send private message
mugenspidi



Joined: 16 Sep 2010


Posts: 16
Location: Kino Klub Dubrava

PostPosted: Fri Sep 17, 2010 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

S malo truda i puno dobre volje,svaki cilj je ostvariv. Ekipa Kino Kluba na èelu samnom je osigurala prostor,resurse,ljude znaci puno toga prije nego smo pustili informaciju o vremeplovu.
STOGA,SVE VAS PREDSJEDNIKE KLUBOVA I NOSITELJE RAZNIH OLD FORUMA KOJI STE ZAINTERESIRANI DA SVOJE KLUBOVE, DRUŽINE I FORUME PREZENTIRATE SUBOTOM U JADRAN FILMU POZIVAM NA UPOZNAVANJE S PROSTOROM 23.9. U 18.00 H ( ÈETVRTAK) U PROSTORIJE KINO KLUBA DUBRAVA –JADRAN FILM

- start prvog vremeplova bio bi 2.10 ( SUBOTA )

Za dodatnja pitanja zovite na:
Darko Veèaj: 099-799-27-27
Back to top
View user's profile Send private message
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Wed Sep 22, 2010 8:07 pm    Post subject: Reply with quote

halo halo minici dolazi netko sutra ? *TRUCK*
_________________
www.citroenclub.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Wed Sep 22, 2010 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

Budem ja dosao kad nam je precjednik u poslu...valjda doprecjednik vredi nekaj??!
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lilihip
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: 1964 Morris 850
Posts: 2157
Location: Zagreb

PostPosted: Wed Sep 22, 2010 11:36 pm    Post subject: Reply with quote

jep jep, zato imamo dopredsjednika. thanks kaj uletavaš! Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Thu Sep 23, 2010 6:44 am    Post subject: Reply with quote

ma kad ste vidjeli disco kugle niste mogli odoliti znam ja vase slabosti..ajde vidimo se
_________________
www.citroenclub.hr
Back to top
View user's profile Send private message
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Thu Sep 23, 2010 7:43 am    Post subject: Reply with quote

Borac wrote:
ma kad ste vidjeli disco kugle niste mogli odoliti znam ja vase slabosti..ajde vidimo se


Laughing
Jedan od clanova ima fetis to sigurno Wink
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Borac



Joined: 21 Sep 2007


Posts: 804
Location: zagreb-maximir-bukovac

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 8:12 am    Post subject: Reply with quote


evo par slicica od jucer bilo je lijepo, ugodno i konstruktivno..pricalo se o mogucnostima vremplova a ono sta je bitno reci da smo se za prvi vremeplov 2.10. dogovorili da old school ekipa predstavlja svoje klubove s 3 stroja a oldtimer klubovi s 5 strojeva ...da ne bi bilo zasto 3 i zasto 5 inicijativa je krenula s oldschool strane jer nasa gama je puno uza i nama ce 3 stroja biti sasvim dovoljna za prezentaciju ..
takoðe pozivam i pojedince koji nisu clanovi nijednog kluba a smatraju da imaju stroj vrijedan prezentacije da se jave za ulazak u isti unutarnji prostor

ove prezentacije klubova odnose se na prostor u dvoristu jadran filma ispred zgrade kino kluba dubrava dok svi ostali strojevi imaju na raspolaganju vanjski parking ( jedan i drugi prostor dijeli samo ograda )...

na klubovima je sada da osmisle svoje prezentacije ( zastava, laptop, fotografije, info panoi, lietratura, naljepnica, letak itd itd )
-------------

takoðer se razgovaralo i o klubovima iz udaljenih dijelova drzave npr. dalmacije ...jasno da nije za ocekivati da ce netko svaku subotu voziti svoj oldtimer iz udaljenih krajeva..zbog toga postoji mogucnost da strojevi budu u hangarima (900 kvadrata i 500 kvadrata velicine)...

zato upucujem predstavnike tih klubova da stupe u konakt s darkomradi dogovora ili da doðu 2.10. na vremeplov i licu mjesta vide koje se mogucnosti nude





_________________
www.citroenclub.hr
Back to top
View user's profile Send private message
mugenspidi



Joined: 16 Sep 2010


Posts: 16
Location: Kino Klub Dubrava

PostPosted: Sat Sep 25, 2010 11:01 pm    Post subject: Reply with quote

Evo i mene,vratio se s puta.
Slažem se,sastanak je bio kvalitetan i kreativan. Cijela prièa ima dobre predispozicije da pokrene kompletnu mašineriju u pravom smjeru. Želje ne nedostaje,kako s moje strane tako i sa strane predstavnika klubova. Zahvaljujem Andrei,Tinu,Borisu Butkoviæu,Vlatku Šošu,Zvonimiru Kovaèièku,Siniši Novakoviæu,Branku Baliæu,g.Benešu,Zlatku Meglaju iz Luèkog i g.Dragi Griviæ-u iz Bjelovara na ugodnom druženju i sastanku.
Što se tièe parkinga,stvari stoje ovako:
1. nutarnji prostor-uz terasu kafiæa - 15ak vozila
2. nutarnji prostor-ispred upravne zgrade - 30-40vozila



Uploaded with ImageShack.us
Nadam se da ce ovo biti dosta za nasa subotnja druženja Drinks or Beer


3. vanjski parking - preko 200 automobila


Nadam se da ce ovo biti dosta za nasa subotnja druženja Drinks or Beer

Uploaded with ImageShack.us
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Okupljanja All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group