Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
jel ima netko...

 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Galerija
View previous topic :: View next topic  
Author Message
issigonis
Mini Owner


Joined: 20 Feb 2010
Age: 46

Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe)
Posts: 1536
Location: Novi Zagreb-Zagreb

PostPosted: Tue Nov 20, 2012 8:27 pm    Post subject: jel ima netko... Reply with quote

Rover Mini Cooper versione trofeo (na slici je vlasnik Palmerspeed-a Palmer Caputo koji je bil i na IMMu 2003.)vozil se je par godina,a zadnju sezonu bili su i na Grobniku,zajedno sa mislim Lotusima.Sad ak neko ima neke filmiæe ili fotke,a voljan ih je ovdje podjelit sa nama bil bi mu jako zahvalan.


_________________
trt mrt smrt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
issigonis
Mini Owner


Joined: 20 Feb 2010
Age: 46

Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe)
Posts: 1536
Location: Novi Zagreb-Zagreb

PostPosted: Thu Nov 29, 2012 8:08 pm    Post subject: Reply with quote

niko nema niš? Crying or Very sad
_________________
trt mrt smrt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lilihip
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: 1964 Morris 850
Posts: 2157
Location: Zagreb

PostPosted: Fri Nov 30, 2012 8:21 am    Post subject: Reply with quote

èovjeèe pa osim tebe nitko od nas ni ne zna o kome prièaš! Very Happy Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bobo
Mini Owner


Joined: 03 Dec 2007
Age: 41

Mini: MK3 u dijelovima
Posts: 364
Location: Zagreb, Maksimir

PostPosted: Fri Nov 30, 2012 10:36 am    Post subject: Reply with quote

Uf, dobro.. ja sam mislio da sam jedini koji nema pojma Smile
_________________
"The original history is made, never bought"
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
issigonis
Mini Owner


Joined: 20 Feb 2010
Age: 46

Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe)
Posts: 1536
Location: Novi Zagreb-Zagreb

PostPosted: Fri Nov 30, 2012 5:30 pm    Post subject: Reply with quote

Lilihip wrote:
èovjeèe pa osim tebe nitko od nas ni ne zna o kome prièaš! Very Happy Very Happy


Smile malo budem više opisal u podforumu Mini ,tam di piše o Mighty klasi. ma nekaj skoro kao Mighty koja se vozi u engleskoj vozila se u italiji sredinom '90ih pod pokroviteljstvom èasopisa AutoCapital. bilo je hrpa miniæa i vozaèa,mislim 16 na pisti ,od toga 4 žene koje su jako ozbiljno konkurirale. bili su dva kluba Jolly Club Milano i Fly Motorsport Roma. vozilo se takoðer iskljuèivo sa SPi miniæima na std 12". imam nekaj podataka i slika,ali sam mislil da sluèajno netko zna nekaj još o tome. jednom sam sluèajno doznal da se vozi na grobniku. èak sam i bijelog inneka pofarbal po uzoru na jedan auto koji sam tada tam slikal Smile .

danas dobar dio tih vozaèa vozi u ferarri kupu i slènim perverzijama. a ko zna di su auti završili. vjerovatno dobar dio po otpadima,mada postoji još nekakva historic klasa gdje voze tak da vjerujem postoji i koji oèuvani primjerak.
_________________
trt mrt smrt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Galerija All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group