Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
od motora do kola...
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Info Pult
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Fakin
Mini Owner


Joined: 03 Jun 2007
Age: 45

Mini: 1000 '71, 1000 '76, Cooper S '71
Posts: 2034
Location: Zagreb

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 12:05 pm    Post subject: Reply with quote

hrc wrote:
pa jebiga...nekak mi se cini blesavo da ljudi gomilaju aute i ne sloze niti jednog posteno...po meni je bolje pustit nekom koga bi vesselilo da ima bar jednog...ne vidim neki gust u tome da ih imam 15 a da ni jedan nije slozen..


To Hrc !! Istina ! Treba SVE minije SLOŽITI.

A ne da trunu na nekom polju kraj Pitomaèe ! ( sorry S. šala-mala) Smile
_________________
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
majmum
Mini Owner


Joined: 12 Sep 2007
Age: 44

Mini: nema vise
Posts: 297
Location: split

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 4:18 pm    Post subject: Reply with quote

evo ljudi vidia sam minia,koliko je u meni bilo uzivljenja i uzbudjenja u prethodna dva dana(ne spavam 2 noci)toliko sam sad razocaran.jebiga,slika je slika,prica je prica ali realnost je nesto drugo.mini ima gnjile podnice koje je vec neko taselava,nisu previse ali ipak ih triba minjat,gnjil mu je prag ispod vozacevih vrata i to u dobrom stupnju.boja je losa,cila je mat, na slici pari 10 godina mladji.na nekoliko mista ima one ruzinave cireve koji puknu boju i izlete na povrsinu,nije to duboko ali...motor je dosta izbaljen sa uljen i to na nekoliko mista,dimi umjereno,ne previse ali ne i nezanemarivo,onako upozoravajuce ali iznenadjuje snagom,dosta mi je paria zivahan te me to nekako zateklo.getriba nema puno lufta tako da je najsvjetlija tocka.pri vrtnji volana dolazi do onog osjecaja da nesto natezes a ne da okreces kola(iako su mala kola i velik volan,sta bi bilo da je obrnuto). u voznji kad se okreces cuje se sve od zglobova prenosa,pa kugle i mnogo toga...mini nije tragican ali za 2000 sam ocekiva da ce bar limarija bit bolja.i ono sta se spominjalo na forumu da je lik reka da auto prolazi tehnicki mi je mozda previsoko podiglo ocekivanja.nisam mu ni spusta cjenu,reka san samo da cu se javit jer ne znam sta bi.da bi mu mozda za njega 1000e pa sa ovon jos jednom spasit neke osnovne stvari.malo limariju ,motor...?uglavnom malo sam se oladia (i doslovno,pada je snig dok sam ga gleda!!!)tako da mozda nastavin dalje trazit i ovoga zaboravin.zato ako neko nesto prodaje ili sazna javite
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drKo
Mini Owner


Joined: 04 Jul 2007
Age: 45

Mini: Cooper 1.3 Spi
Posts: 431
Location: Zagreb-Dubrava

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 5:55 pm    Post subject: Reply with quote

ovo što si gore nabrojao: trule podnice, pragovi, slinav motor... to ti je po meni realno stanje 90% minija u Hrvata. ako auto ima uredne papire to je (opet æu ja) po meni realna cijena. neæeš naæi puno boljeg za manje novaca, stvarno teško. na tebi je da odluèiš, tvoji su novci pa ti vidi! Unknown
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Renegade
Mini Owner


Joined: 08 Dec 2007


Posts: 44

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 8:22 pm    Post subject: Reply with quote

edited by Renegade.

Last edited by Renegade on Thu Jan 24, 2008 9:12 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
majmum
Mini Owner


Joined: 12 Sep 2007
Age: 44

Mini: nema vise
Posts: 297
Location: split

PostPosted: Sat Dec 15, 2007 8:42 pm    Post subject: Reply with quote

slazem se,da je 1500 zaletija bi se.da je bar dobar u jednom smjeru nego ono ni vamo ni tamo.nazalost za ono "a mozda..." si u pravu,tesko da ce naletit sta bolje.vidit cemo a do tada *BIKE1*
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Brutalac
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE
Posts: 2172
Location: Novi Zagreb

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 10:12 am    Post subject: Reply with quote

Koji ste vi pacijenti!!!! Friends Drinks or Beer
Uzmi te tvoje nofce...izbroji mu ticucu 500 eurica...uvali mu ih pred oci i trpaj tog Minja po DzEPOVIMA!!!!!
JA MISLIM...DAKLE JA...NIKO DRUGI NEGO JA!!!!!
...znaci ja mislim da ces kasnije zaliti sto ga nisi kupio...sve se da sloziti a stvarno sumnjam da ces naci Minija kojeg ces kupiti i neces imati sta slagati...uostalom Mini nije Mini ako nemas kaj drkat po njemu Wink Laughing
_________________
Might have 16 valves but still a mini!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
drKo
Mini Owner


Joined: 04 Jul 2007
Age: 45

Mini: Cooper 1.3 Spi
Posts: 431
Location: Zagreb-Dubrava

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 11:13 am    Post subject: Reply with quote

Brutalac wrote:
Koji ste vi pacijenti!!!! Friends Drinks or Beer
Uzmi te tvoje nofce...izbroji mu ticucu 500 eurica...uvali mu ih pred oci i trpaj tog Minja po DzEPOVIMA!!!!!
JA MISLIM...DAKLE JA...NIKO DRUGI NEGO JA!!!!!
...znaci ja mislim da ces kasnije zaliti sto ga nisi kupio...sve se da sloziti a stvarno sumnjam da ces naci Minija kojeg ces kupiti i neces imati sta slagati...uostalom Mini nije Mini ako nemas kaj drkat po njemu Wink Laughing

Good
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Fanatic



Joined: 14 Dec 2007
Age: 36

Mini: kupujem...ponude na PM
Posts: 4
Location: Zagreb

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 1:10 pm    Post subject: Reply with quote

o kojem vi to miniju pricate? di e nzalazi' moze neki kontakt? ..idem ja bacit oko kad vec vama smrdi Very Happy
_________________
....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
majmum
Mini Owner


Joined: 12 Sep 2007
Age: 44

Mini: nema vise
Posts: 297
Location: split

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 1:56 pm    Post subject: Reply with quote

jebiga brute,ima tu vise stvari,da mu dan tu lovu neman kune do 1.6. a tada pocinjem radit do 1.9 i neman slobodnog dana ni vrimena za nista. ne mogu na njemu nista radit znaci 9 miseci.auto je bez tabela a ja neman nikoga sa kucon ili garazom da mi ga negdi smisti a ovde kod nas cin ti je auto bez tabela dodje ona stoka pa ga odnese sa parkinga.ima previse toga za radit na njemu.gledajuci po garazi na forumu vidia sam zutog od riki8888,auto od 10k a duplo bolje izgleda od ovoga.istina on je ima jebenu sricu.mozda mi je pametnije cekat jer kad ga kupin neman love da ista vise na njemu radim.i mene je straj da ce situacija bit samo gora pa da cu za ovim zalit,ne znam vise sta bi,poludit cu,mozak ce mi prigorit koliko ovih dana mislin Bad Confused Confused Confused
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
hrc
Mini Owner


Joined: 03 Jul 2007
Age: 42

Mini: narancasti, pa crveni
Posts: 318
Location: zagreb

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 12:20 am    Post subject: Reply with quote

po meni nije blesavo pricekat....nije da ti gori pod petama da moras kupit bilo koju krampinu..samo cinjenica je da sto dulje cekas da ce ih bit sve manje i manje...i da ce cijene rast, al nikad neznas...mozda uleti nesto tipa rikiju8888...
strpljen...spasen Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Lilihip
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 44

Mini: 1964 Morris 850
Posts: 2157
Location: Zagreb

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 3:40 am    Post subject: Reply with quote

hm.....da..... ne znam, bez fotki je jako teško dati savjet. slažem se sa Brutalcem ali i sa Hrcom...

Ovako, na fotki mi izgleda dosta originalno i uredno. kao pravi Mk3 mini kojih nema baš više po cestama. kada sam prije 10 godina kupovao minija svi su bili Mk3 i bili su dosadni za popizditi ali sada su rijetkost.

što se tiæe zglobova, ležajeva, gumica...bla bla...znaci sve ovo što škljoca i škripi, e to moraš ionako promijeniti na novo, i to bez razmišljanja - èak i da se ne èuje ništa jer staro je staro i treba zamijeniti na novo - koji god ovako star mini kupiš to treba promijeniti.

a opet ako ti nije posebno stalo da je mini mk3 i ako fakat imaš samo 1500 eura onda se strpi jer æe ti trebati još novaca za napraviti sitne popravke, tehnièki i registraciju.

ako mene pitaš, više se isplati prièekati dok ne skupiš recimo 3000-4000 eura i onda kupiš jedan solidan mini koji æe ti se dugoruèno puno puno puno puno više isplatiti jer èeš na neku staru krampinu ionako s vremenom potrošiti taj iznos.

uostalom pitaj deèke!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
majmum
Mini Owner


Joined: 12 Sep 2007
Age: 44

Mini: nema vise
Posts: 297
Location: split

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 11:45 am    Post subject: Reply with quote

meni bi zivot bia puno jednostavniji da se ne slazem i sa brutom i sa hrcom.i ti si sve pametno reka ali mislin da je mala mogucnost da bi skupia tu lovu jer uvik za nesto triba pa je tesko ustedit.zato cu morat ic na varijantu da kupin nesto losije i onda sta vise love u minia.ma odvika sam se od auta tako da mi nije puno bitno ga registrirat,sve sta bi ima islo bi u na djelove.da ne govorin kolio mi je napetije imat minija ispod 79'.jednostavno mi je to neka dodatna carolija.poslat cu nekoga od prijatelja da ga slika pa cu stavit.bas mi je bitno sta cete rec.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Info Pult All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group