Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
Prijedlog za moguæu suradnju
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Općenito
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Thu Jan 27, 2011 11:05 am    Post subject: Prijedlog za moguæu suradnju Reply with quote

Na samom poèetku moram primjetiti jednu stvar. Možda je to profesionalna deformacija,ali što je tu je. Sinula mi je ideja naravno ako se svi zaiteresirani složite. Kako radim kao zastupnik u osiguranju svi oni koji su èlanovi ovog kluba zainteresirani za registraciju vašeg voljenog miniæa mogli bi dogovoriti neku prihvatljivu cijenu,jer kako vidim da ste "razbacani" po raznim osigurateljnim kuæama. Ovako kad bi svi bili osigurani na jednom mjestu bilo bi svakako povoljnije. Ako ste zainetersirani javite se.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
issigonis
Mini Owner


Joined: 20 Feb 2010
Age: 48

Mini: inno cooper 1300,inno cooper 1300export,Red Hot,MK3 1000,inno cooper 1300export(Seneffe)
Posts: 1536
Location: Novi Zagreb-Zagreb

PostPosted: Thu Jan 27, 2011 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

sorry ak sam kaj propustil,a koje osiguranje zastupaš i kaj se može povoljnije ponudit,konkretno osim kalendara,kemijske i mirisnog boriæa koje nudi recimo euroherc sa svojim "jatom"...ak je neki bolji popust kod osiguranja to bi moglo bit zanimljivo. možeš molim te malo opširnije napisati.hvala. *HI*
_________________
trt mrt smrt
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lilihip
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 46

Mini: 1964 Morris 850
Posts: 2157
Location: Zagreb

PostPosted: Thu Jan 27, 2011 5:57 pm    Post subject: Reply with quote

bok, vjerujem da æe biti mnogo èlanova zainteresiranh ukoliko nudite dobar paket.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Thu Jan 27, 2011 6:32 pm    Post subject: popusti Reply with quote

Kao prvo zastupam Allinaz osiguranje.
Osim spomenutih olovaka, mirisnih boriæa i sl u dogovoru sa direktorom svoje poslovnice mogli bi ostvariti i nižu cijenu osnovnog auto osiguranja kao temelj za nižu cijenu svih ostalih osiguranja.
Poanta je ta èim više ljudi se osigura veæe æe biti pogodnosti za sve èlanove.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
redBeast
Admin


Joined: 07 Apr 2008
Age: 40

Mini: Buco
Posts: 452

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 3:44 pm    Post subject: Reply with quote

Sad moraš uzet u obzir da smo isto tako razbacani i po mjesecima pa bas ne mozemo doc svi zajedno isti dan na regu. jel to problem?
S obzirom da ce mi trebat brzo registracija ovo me zanima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 5:07 pm    Post subject: nema problema :) Reply with quote

ma naravno da ne morate svi doci isti dan, jer svima ne izlazi rega isti dan Smile
bitna stavka je da ste svi iz mini club zagreb

Slobodno se javi kad bude aktualna registracija

redBeast wrote:
Sad moraš uzet u obzir da smo isto tako razbacani i po mjesecima pa bas ne mozemo doc svi zajedno isti dan na regu. jel to problem?
S obzirom da ce mi trebat brzo registracija ovo me zanima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Lilihip
Mini Owner


Joined: 21 May 2007
Age: 46

Mini: 1964 Morris 850
Posts: 2157
Location: Zagreb

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 5:34 pm    Post subject: Reply with quote

U ponedjeljak moram regat jednog minija. 1996. 1.3i rover mini cooper. Jeli mozes dati ponudu? Thanks
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MatejmR
Mini Owner


Joined: 01 Jul 2007
Age: 39

Mini: MkIV 77'
Posts: 629
Location: Zagreb

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 6:23 pm    Post subject: Reply with quote

Kolko bi nas se trebalo skupit, da dobijemo kolki iznos popusta ? okvirno.. Da vidimo odma, dal je izvedivo to il ne ... zivio!
_________________
Još samo to složim i onda je to to.
Back to top
View user's profile Send private message
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 6:36 pm    Post subject: popusti Reply with quote

Æim više vas bude veæi æe biti popusti
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
skipper_zg
Mini Owner


Joined: 09 Dec 2008
Age: 44

Mini: custom 998
Posts: 458
Location: Zagreb

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 7:08 pm    Post subject: Reply with quote

juupiiiiiii Yahoo!


a jel možeš srediti 50 % jeftino treba mi hitno za jedno gospodarsko... tehnièki sam veæ obavio ??
_________________
Svaki dan isti dejaVu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Fri Jan 28, 2011 9:19 pm    Post subject: popust 50% Reply with quote

bonus od 50% više ti nitko ne može dati.barem ne legalno. možda i dobiješ fiktivno prvu godinu,ali ti onda druge godine to naplate. poèeli su i to ozbiljno provjeravti kao i kažnjavati kako same osiguranike tako i osiguravajuæe kuæe. kod nas u allianzu uvijek ide sve po propisu.

ako ti treba povoljno osiguranje za auto javi se Smile

skipper_zg wrote:
juupiiiiiii Yahoo!


a jel možeš srediti 50 % jeftino treba mi hitno za jedno gospodarsko... tehnièki sam veæ obavio ??
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MatejmR
Mini Owner


Joined: 01 Jul 2007
Age: 39

Mini: MkIV 77'
Posts: 629
Location: Zagreb

PostPosted: Sat Jan 29, 2011 2:06 pm    Post subject: Reply with quote

Ma naravno da sto nas je vise to veci popust. ALi me(nas) zanima kojom stopom u odnosu na broj vozila?
Drinks or Beer moze i na PM.
_________________
Još samo to složim i onda je to to.
Back to top
View user's profile Send private message
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Sat Jan 29, 2011 5:30 pm    Post subject: popusti Reply with quote

u ponedjeljak imam sastanak sa svojim voditeljem i direktorom o mogucim benefitima.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Darjan
Mini Owner


Joined: 21 Aug 2007

Mini: 1293 '70
Posts: 1246
Location: tamo di je more...

PostPosted: Sat Jan 29, 2011 9:32 pm    Post subject: Re: popust 50% Reply with quote

bojankov wrote:
bonus od 50% više ti nitko ne može dati.barem ne legalno. možda i dobiješ fiktivno prvu godinu,ali ti onda druge godine to naplate. poèeli su i to ozbiljno provjeravti kao i kažnjavati kako same osiguranike tako i osiguravajuæe kuæe. kod nas u allianzu uvijek ide sve po propisu.

ako ti treba povoljno osiguranje za auto javi se Smile

skipper_zg wrote:
juupiiiiiii Yahoo!


a jel možeš srediti 50 % jeftino treba mi hitno za jedno gospodarsko... tehnièki sam veæ obavio ??

otkud ti to da se 50% više ne može dobit???? jedno auto mi je prije misec dana registrirano sa 50% popusta, i to je dobiveno nekoliko ponuda iz razlièitih osiguranja sa 50%........
ako ne možeš ponudit 50%, šta konkretno možeš ponudit šta druga osiguranja ne nude? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bojankov



Joined: 27 Nov 2010
Age: 56


Posts: 11

PostPosted: Sat Jan 29, 2011 10:05 pm    Post subject: Re: popust 50% Reply with quote

drugo je kad na osobnom automobilu imas 50%. taj bonus prebacujes bilo gdje da radis osiguranje, a drugo je kad na vozilu nemas nikakav bonus onda kreces od nule ako je gospodarstveno vozilo ili sa 25% ako je to drugo osobno vozilo koje ti ili tvoja supruga posjeduje.

Darjan wrote:
bojankov wrote:
bonus od 50% više ti nitko ne može dati.barem ne legalno. možda i dobiješ fiktivno prvu godinu,ali ti onda druge godine to naplate. poèeli su i to ozbiljno provjeravti kao i kažnjavati kako same osiguranike tako i osiguravajuæe kuæe. kod nas u allianzu uvijek ide sve po propisu.

ako ti treba povoljno osiguranje za auto javi se Smile

skipper_zg wrote:
juupiiiiiii Yahoo!


a jel možeš srediti 50 % jeftino treba mi hitno za jedno gospodarsko... tehnièki sam veæ obavio ??

otkud ti to da se 50% više ne može dobit???? jedno auto mi je prije misec dana registrirano sa 50% popusta, i to je dobiveno nekoliko ponuda iz razlièitih osiguranja sa 50%........
ako ne možeš ponudit 50%, šta konkretno možeš ponudit šta druga osiguranja ne nude? Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Općenito All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group