Home - FAQ - Search - Memberlist - Usergroups - Register - Profile - Log in to check your private messages - Log in
 
austin 1300

 
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Garaža
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bleeda



Joined: 18 Dec 2007

Mini: Austin 1300 '71
Posts: 36
Location: Zagreb

PostPosted: Thu Dec 20, 2007 11:03 am    Post subject: austin 1300 Reply with quote

evo da prebacim linkove sa predstavljanja ovdje.
pa kad krenem sa daljnjim radovima kad se bud eimalo što novoga vidjeti slikat æu i postat.

dakle: Austin 1300, 1971, g. svi originalni dijelovi su na njemu, osima retrovizora koji je neki plastièni šugavi crni.

raskopan, polimaren, i sad èeka u garaži da krenemo dalje.
sicevi su odlièni
gumeni tepih se raspao, ako ne uspiejm nabavit originalni morat æu krojit sama
mislim da æu prednju armaturnu ploèu dat presvuæ u kožu jer je malo puko onaj skaj naprijed kod šajbe

ideja tj želja je da se u potpunosti zadrži originalan izgled auta. zneèi bez ikakvog nabrijavanja, ušminkavanja i cifranja po njemu. onako kako je izgledao 1971 kad je izašao iz tvornice takvog ga želim sad.

evo slike:

http://www.varus.hr/download/austin1300.pdf
http://www.varus.hr/download/austin1300_drugi_dio.pdf

i na kraju treba ovako izgledati:

http://www.mreznica.hr/oldtimer/austin%201300/ulazna-velika.jpg
http://www.mreznica.hr/oldtimer/austin%201300/nutarnja-velika01.jpg
http://www.mreznica.hr/oldtimer/austin%201300/nutarnja-velika02.jpg

Drinks or Beer
_________________
pretpostavka je majka svih zajeba!

Volvo for life - Austin for love
Back to top
View user's profile Send private message
MatejmR
Mini Owner


Joined: 01 Jul 2007
Age: 39

Mini: MkIV 77'
Posts: 629
Location: Zagreb

PostPosted: Mon Dec 24, 2007 3:33 pm    Post subject: Reply with quote

E takav isti bijeli austin stoji veæ godinama odma do vinogradske bolnice u onoj uskoj kratkoj ulici koja se spaja sa ulicom "nad lipom" ....
_________________
Još samo to složim i onda je to to.
Back to top
View user's profile Send private message
gregor.tm
Mini Owner


Joined: 08 Jun 2007
Age: 53

Mini: MK1 traveller 66, mini turbo, ženin mini ;-), Elf, Spity,...
Posts: 998
Location: Maribor SLO

PostPosted: Wed Dec 26, 2007 10:10 pm    Post subject: Reply with quote

Bleeda, bravo na oživljavanju austina.
kao klinac sam ih godinama gledao, jer nasuprot zgrade u kojoj sam odrastao kao klinac bila je tvornica gdje su se austini 1300 proizvodili. slatki autiè zapravo limuzina koji si zaslužuje oèuvanje!
_________________
www.miniforum.si
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bleeda



Joined: 18 Dec 2007

Mini: Austin 1300 '71
Posts: 36
Location: Zagreb

PostPosted: Mon Dec 31, 2007 12:03 pm    Post subject: Reply with quote

matej* wrote:
E takav isti bijeli austin stoji veæ godinama odma do vinogradske bolnice u onoj uskoj kratkoj ulici koja se spaja sa ulicom "nad lipom" ....


znam tog! vidjela sam ga kad sam kumu vozila na punktiranje hematoma kad se sjeb... na rolama (neke stvari bi babe ipak trebale prepustit djeci)

koliko sam uspjela vidjet, u gorem je stanju nego ovaj moj bijeli šta je bio.

ja sam uz ovog èak dobila i raèun kad je kupljen : 15.12.1971. za 2012,00 USD *SARCASTIC* , sve u svemu nije u lošem stanju. koliko vidim po forumu masa vas složi i aute koj su bili puno lošiji a sad su boljni nego novi.
_________________
pretpostavka je majka svih zajeba!

Volvo for life - Austin for love
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    mini club zagreb Forum Index -> Garaža All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group