| View previous topic :: View next topic |
| Author |
Message |
Desmo

Joined: 05 Mar 2008
Posts: 63 Location: Rijeka
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 1:43 pm Post subject: stroj na cekanju |
|
|
slucajno naletih kad sam iso do prijatelja,i ajme stroj vani,kolko je frend upucen MINI nije na prodaju,gazda da navodno prica kako ce on to slagat,al naravno....nikako da krene,ako nekoga zanima mogu pitat,a mogu i poslikat sve sta treba......
e da, i jedan je komplet ,a drugi za djelove
za djelove...a kolko sam vidio okolo jos porazbacano felgi svega drugog _________________ hura |
|
| Back to top |
|
 |
Desmo

Joined: 05 Mar 2008
Posts: 63 Location: Rijeka
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 1:46 pm Post subject: |
|
|
i jos nesto...ovako od oka limarija mi se cini ok kolko mogu procijenit s obzirom da tu bas i nisam kompetentan...al nakon svih vasih postova cega ste se hvatali slagat ovo bi vam bilo ko iz ducana  _________________ hura |
|
| Back to top |
|
 |
Se7en Mini Owner
Joined: 11 Jul 2007
Mini: njema Posts: 589 Location: ZG
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 3:09 pm Post subject: |
|
|
Sve ih treba spasit sve, niti jedan ne smije propasti, my precious, my precious  _________________ If You wish to be out front,
Then act as if you were behind
Lao Tzu |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 3:10 pm Post subject: |
|
|
Uopæe ne djeluje loe
Kolika je cijena? |
|
| Back to top |
|
 |
majmum Mini Owner
Joined: 12 Sep 2007 Age: 46
Mini: nema vise Posts: 297 Location: split
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 4:49 pm Post subject: |
|
|
| triba vidit podove,pragove...vanka ima nekih tragova ruzine a unutra je to bar x10.tako da budes oprezan ako ga budes gleda za kupit.meni je ona tabla zanimljiva...felge... |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 5:23 pm Post subject: |
|
|
Tabla je inno.
Zadnja svitla, hauba i vrata su engkeski mini tako da je sigurno neto kemijano.
Koje su ono felgice?  |
|
| Back to top |
|
 |
Brutalac Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE Posts: 2172 Location: Novi Zagreb
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 5:58 pm Post subject: |
|
|
OZ _________________ Might have 16 valves but still a mini! |
|
| Back to top |
|
 |
Gajudin
Joined: 30 Jan 2008 Age: 45
Mini: 1000 Posts: 45
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 10:04 pm Post subject: |
|
|
felne i tabla su mrak  |
|
| Back to top |
|
 |
majmum Mini Owner
Joined: 12 Sep 2007 Age: 46
Mini: nema vise Posts: 297 Location: split
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 10:13 pm Post subject: |
|
|
a znam za tablu da je ino,onakva mi je izgorila skupa sa svim satovima.nisam je nikad pribolia  |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 10:21 pm Post subject: |
|
|
Jbg ja imam FETISH NA FELGICE
Imam ove ats-ice i jednu alu cromodoru a jo bi oz-ejke, cooperove èeliènjaèe i da ne nabrajam dalje  |
|
| Back to top |
|
 |
Gajudin
Joined: 30 Jan 2008 Age: 45
Mini: 1000 Posts: 45
|
Posted: Wed Apr 16, 2008 10:24 pm Post subject: |
|
|
skoro ih je prodao ortak jefta, sa sve gumama, dve nove falkenke
otisle za 300 eura, u super stanju
a ja uzo 12 ice, a dusa sad puca za oz desetkama
a za tablu da nepricam, znam samo jednog decka koji sklapa minija i ima inno tablu, auto ce da mu bude kao raketa |
|
| Back to top |
|
 |
Desmo

Joined: 05 Mar 2008
Posts: 63 Location: Rijeka
|
Posted: Thu Apr 17, 2008 12:20 pm Post subject: |
|
|
| Darjan wrote: | Uopæe ne djeluje loe
Kolika je cijena? |
...kao sta sam napisal nemam pojma,pitat cu ovih dana pa javim  _________________ hura |
|
| Back to top |
|
 |
majmum Mini Owner
Joined: 12 Sep 2007 Age: 46
Mini: nema vise Posts: 297 Location: split
|
Posted: Thu Apr 17, 2008 5:44 pm Post subject: |
|
|
(Powered by frubar.net)
kad smo vec kod oz-a,evo moj drugi nikad prezaljeni mini.nakon sta su izgorile instalacije,tabla i tapicerija krova,pukla sofer sajba u pozaru a prije toga dva sudara izgubia sam zivce i proda ga.u biti nisam ima love za popravit ista od spomenutog ni garazu da ga negdi smistin.svako par dana sam mora dicu iz ulice tirat iz njega jer su mi ulazili kroz improviziranu sajbu od nailona i to me izludjivalo ka i ekipa koja mi je par puta zvala komunalce jer zauziman parking.otisa je sa 1275 gt motorom,7.5 s diskovima,homokinetikom,felgama sa slike...za 500 eura.bia je '75 i nije ima ruzine ni najmanje.e da mi je sad te felge i kocnice.
ovde jos nije bia gotov,posli je dosla lajsna na haubi,naslonjaci za glavu i mozda se da primjetit da su rupe od zvucnika zada e pa dosli su i zvucnici naravno...
planira sam jos samo krov piturat u bilo i one dvi crte na haubi i zada stavit prosirenja ali nije to doceka...
sorry za OT povuklo me i mora sam s vama podjelit bol 
Last edited by majmum on Thu Apr 17, 2008 6:01 pm; edited 1 time in total |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Thu Apr 17, 2008 5:54 pm Post subject: |
|
|
Ia je stvarno za siæu
Puno estokih stvari na njemu. Jesu li ono sicevi iz gt-a? |
|
| Back to top |
|
 |
Brutalac Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: Ljubo Custom 12'75, GT/XE Posts: 2172 Location: Novi Zagreb
|
Posted: Thu Apr 17, 2008 5:59 pm Post subject: |
|
|
 _________________ Might have 16 valves but still a mini! |
|
| Back to top |
|
 |
|