| View previous topic :: View next topic |
| Author |
Message |
Silvo Mini Owner

Joined: 06 Jun 2007 Age: 44
Mini: Cooper x2, Clubman estate `81 Posts: 232 Location: Poreè
|
Posted: Mon Sep 22, 2008 2:12 pm Post subject: Poreèki Estate |
|
|
Evo bivi rijeèanin postao poreèan.
To ti je tako kada se za mjesec dana eni, cura ti trudna, a ti joj doðe kuæi sa Clubman Estate i sa prièom da nam sada treba veæe auto jer æemo biti obitelj.
Ali sve se je sredilo ja sam sretan ona nije. " border="0" />
Auto je ludnica kada sam se vozio iz Rijeke kuæi nisam se mogao prestati smijati a sada smo mu nabavili tablice pa neka se vozi dok mu ne isteknu a do onda moram dovriti plavog pa ovaj ide na lifting,
i da okiæen je "originalnim" djelovima sa drugih auta (koje æete i sami primjetiti, tj. napraviom igru pronaði uljeza) koje æu sa gutom skidati jednog dana


lada



  _________________ Ni bed milo! |
|
| Back to top |
|
 |
Fakin Mini Owner

Joined: 03 Jun 2007 Age: 47
Mini: 1000 '71, 1000 '76, Cooper S '71 Posts: 2034 Location: Zagreb
|
Posted: Mon Sep 22, 2008 2:45 pm Post subject: |
|
|
Jiiiiiihaaaaaa !!!
Bolest se opasno razvila.
Mora skupit SVEE ! _________________
 |
|
| Back to top |
|
 |
Darjan Mini Owner

Joined: 21 Aug 2007
Mini: 1293 '70 Posts: 1246 Location: tamo di je more...
|
Posted: Mon Sep 22, 2008 3:30 pm Post subject: |
|
|
Bravo, jo jedan se spaava!!
Biæe to super kad se napravi, vidim da je bilo "sreðivanja"
 |
|
| Back to top |
|
 |
Lilihip Mini Owner

Joined: 21 May 2007 Age: 46
Mini: 1964 Morris 850 Posts: 2157 Location: Zagreb
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 12:02 am Post subject: |
|
|
Èestitam! dobar je estate i drago mi je to si shvatio da ti treba obiteljski auto!  |
|
| Back to top |
|
 |
trq7 Mini Owner

Joined: 14 Nov 2007 Age: 50
Mini: Mini Rover May Fair Posts: 400 Location: Zagreb
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 12:22 am Post subject: |
|
|
krasan je!! taj auto je ceto bio na Banderovu u Rijeci kod boèarskog doma.neki ribiè ga je vozio jel tako? tamo imam kuæu pa sam ga stalno vidjao.nije vozio nita teko ne brini ,samo ribièku opremu  |
|
| Back to top |
|
 |
redBeast Admin

Joined: 07 Apr 2008 Age: 40
Mini: Buco Posts: 452
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 7:15 am Post subject: |
|
|
| trq7 wrote: | nije vozio nita teko ne brini ,samo ribièku opremu  |
a onaj saran od 50kg kojim se hvali po gradu!? da ne spominjem soma veceg od raspona ruku. s ribicima nikad ne znas!  |
|
| Back to top |
|
 |
ignore Član MCZ
Joined: 02 Jun 2007 Age: 48
Mini: minor 850 '68, clubman 1000 '72, estate 1000 '80 Posts: 1034 Location: Zagreb
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 7:33 am Post subject: |
|
|
JeeEEeee!!!
Èuku od Ladilaka hiti...CE ima 2 èuke... aaaa migavce nabavimo!!!
Svaka èast na kupnji  _________________ ?piC gEtriBA i sTrAigHt cUt kLipi ! |
|
| Back to top |
|
 |
gregor.tm Mini Owner

Joined: 08 Jun 2007 Age: 53
Mini: MK1 traveller 66, mini turbo, ženin mini ;-), Elf, Spity,... Posts: 998 Location: Maribor SLO
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 8:00 am Post subject: |
|
|
estate je zakon. jednog dana èemo imati estate klub. samo da si ja jo nabavim jednog.
PS: ali zakon je treèa èuka i branik od fièeka. to je sastvim originalno!!!! _________________ www.miniforum.si |
|
| Back to top |
|
 |
Silvo Mini Owner

Joined: 06 Jun 2007 Age: 44
Mini: Cooper x2, Clubman estate `81 Posts: 232 Location: Poreè
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 8:13 am Post subject: |
|
|
2 trg 7. ja sam auto pokupio u dragi kraj servisa od volva i u njemu sam dobio tap za brati gljive i lape. rekao mi je da sa njim iao brati gljive.
ali ove imporvizacije od "originalnih" djelova me fasciniraju jednog cu ih dana sve poslikati u prvom planu da ih imam za uspomenu. _________________ Ni bed milo! |
|
| Back to top |
|
 |
Silvo Mini Owner

Joined: 06 Jun 2007 Age: 44
Mini: Cooper x2, Clubman estate `81 Posts: 232 Location: Poreè
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 8:15 am Post subject: |
|
|
2 gregor a ja sam se pitao od èega je taj branik.  _________________ Ni bed milo! |
|
| Back to top |
|
 |
Knot
Joined: 21 Dec 2007 Age: 51
Mini: RAJNGLICA 71 i sinovi... Posts: 36
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 4:52 pm Post subject: |
|
|
Ti sretan, ona nije?!
Neæe li bit' prije:
Ti-bivi, a ne auto,
pazi, Silvo, bolje ti je...
S Adri se ba ni' za alit',
èak i kada trudna nije,
s hormonima 'ko bitku bije,
najeb'o je, kasnije il' prije...
No u nas je 'ajduka
mozak k'o u æuka,
rjeèce dvije odjekuju na bini:
èuje samo: mini-mini...
Kupnja tvoja stog' je draga meni,
to preuti... ..prenesi pozdrav eni ! _________________ Pa, kak ti fali ulja...?! |
|
| Back to top |
|
 |
Silvo Mini Owner

Joined: 06 Jun 2007 Age: 44
Mini: Cooper x2, Clubman estate `81 Posts: 232 Location: Poreè
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 7:51 pm Post subject: |
|
|
knot pa ti si car  _________________ Ni bed milo! |
|
| Back to top |
|
 |
buba_ze Član MCZ
Joined: 07 Jun 2007
Mini: Mayfair, 1983 Posts: 184 Location: Zenica
|
Posted: Tue Sep 23, 2008 8:01 pm Post subject: |
|
|
ojha knotopjevac _________________ BubaZE team vozilice:
Fijakeri Victoria 1903 i 1906, slavonska kola 1957, fijaker custom made 2007, VW buba 1971, VW T2 1971, Mini 1983... |
|
| Back to top |
|
 |
ignore Član MCZ
Joined: 02 Jun 2007 Age: 48
Mini: minor 850 '68, clubman 1000 '72, estate 1000 '80 Posts: 1034 Location: Zagreb
|
Posted: Wed Sep 24, 2008 8:08 am Post subject: |
|
|
Cvrk...cvrk...
 _________________ ?piC gEtriBA i sTrAigHt cUt kLipi ! |
|
| Back to top |
|
 |
pava'oe Mini Owner

Joined: 08 Jul 2007
Mini: 1000 '77 Posts: 362 Location: Zagreb
|
Posted: Wed Sep 24, 2008 1:01 pm Post subject: |
|
|
svaka cast Silvo!!!  |
|
| Back to top |
|
 |
|